Корзина
247 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
ONLINE консультация в VIBER+380977002191
Интернет-магазин "МАЛЮК"
+380(97)700-21-91
Контакты
 • Телефон:
  +380977002191, (Киевстар,Viber)
  +380505725710, МТС
 • Контактное лицо:
  Менеджер
 • Адрес:
  Киев, Харьков, Харьковская область, Украина

Магазин одягу для вагітних

Магазин одягу для вагітних

08.04.14

                                                                     
                Відкриваючи цей інтернет -магазин одягу для вагітних , ми прагнули в першу чергу проявити турботу про жінок , які збираються стати незабаром молодими мамами. Відомо, що здоров'я малюка безпосередньо залежить від емоційного стану його мами, тому ті 9 місяців, протягом яких вони нерозривно пов'язані, їй варто приділити своєму настрою особливу увагу. А про якому настрої можна говорити, коли колишній гардероб може бути забутий, а підібрати новий не так і просто?
     Дійсно, одяг для вагітних Україна - це чи не головна головний біль жінок « в цікавому положенні», адже дуже важливо, щоб вона була не тільки красивою, але і дуже зручною. Хочеш чи ні, а купувати нові речі все-таки доводиться, притому вже на терміні 12-15 тижнів: спідницю , брюки , комбінезон , туніку , кофточку на холодну пору року. Незважаючи на те, що кількість магазинів, орієнтованих на таку незвичайну категорію покупців останнім часом значно зросла, асортимент їх як і раніше не здатний задовольнити жіночі потреби. Сказане актуально навіть для таких мегаполісів, як Москва і Київ , чи варто говорити про те, як ситуація йде в регіонах?
     Що ж ми можемо запропонувати вам ? По-перше, це багатий вибір моделей і розмірів. Одяг для вагітних - наше основний і єдиний напрямок діяльності, тому регулярному оновленню модельного ряду ми приділяємо дуже велику увагу. По-друге - можливість купувати предмети одягу,які вам сподобалися перебуваючи при цьому в будь-якій точці країни. По-третє, виключно високу якість представлених у нас товарів . Саме з цих причин щорічно тисячі молодих мам вибирають наш магазин і незмінно залишаються задоволені досконалими у нас покупками.

 

   З повагою  

   Інтернет-магазин "Малюк"